Grafika komputerowa TRWA REKRTUACJA

Opis studiów

JESIEŃ 2022
TRWA REKRUTACJA!
>zapisz się<  

Celem studiów jest zdobycie wiedzy z zakresu grafiki komputerowej i wykorzystanie jej w praktyce do realizacji różnego rodzaju form reklamowych w przestrzeni publicznej i internetowej.

Przygotowany program studiów podyplomowych zapewnia naszym słuchaczom pozyskanie wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie grafiki komputerowej. Studia mają na celu przybliżyć różne dziedziny zastosowań grafiki komputerowej, w szczególności szeroko rozumiane zagadnienia rozszerzonej oraz wirtualnej rzeczywistości.

Studia podyplomowe ułatwią wykorzystanie grafiki komputerowej w procesach edukacyjnych. Absolwent studiów podyplomowych jest zdolny do samodzielnej pracy w szerokim spektrum zastosowania grafiki komputerowej. Zdobyta wiedza i umiejętności znacznie zwiększają atrakcyjność absolwenta na rynku pracy.

 

Program studiów

 • Podstawy programów graficznych 
 • Podstawy technik cyfrowych
 • Typografia z elementami liternictwa
 • Przygotowanie do druku
 • Projektowanie graficzne
 • Komunikacja wizualna
 • Technologie internetowe
 • Grafika 3D 
 • Animacja
 • Video

 

Opinie absolwentów

Prowadzone zajęcia spełniają moje oczekiwania. Podstawy zapoznania się z grafiką rastrową, wektorową, tworzenie form 3D oraz animacji zostały należycie przedstawione przez uprzejmych prowadzących zajęcia. Jestem zadowolony z kierunku studiów. Materiał przekazywany przez wykładowców w sposób czytelny, jasny.

Krzysztof Rzeszutek

-----------------

Polecam te studia każdemu kto chce poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, oraz tym, którzy chcą poznać podstawy grafiki komputerowej. Studia przebiegają w miłej atmosferze i poziom kształcenia dostosowany jest dla danej grupy.

Klaudia Stręk-Bukała

-----------------

Mogę szczerze polecić studia podyplomowe z zakresu grafiki komputerowej. Podczas studiów poszerzyłam swoją wiedzę szczególnie z grafiki 2D i 3D oraz komunikacji wizualnej. Wiedza teoretyczna ale w szczególności praktyczna przydatna będzie przy pracy zawodowej.

Anna Sasin

-----------------

Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie przez wykładowców praktyków w swoich dziedzinach. Małe, odpowiednie, grupy, świetna atmosfera, zajęcia zgodne z oczekiwaniami rynku pracy.

Paula Wdowik

-----------------

Jestem bardzo zadowolona z udziału w studiach podyplomowych na kierunku grafika komputerowa. Zdobyłam umiejętności bardzo przydatne na rynku pracy takie jak obsługa programów graficznych: Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, Blender 3D, Adobe Animate, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Indesign. Poszerzyłam swoją wiedzę ogólną na temat historii sztuki, dowiedziałem się również wiele o technicznych aspektach projektowania, co jest przydatne do zastosowania w praktyce.

Julia Rejman

-----------------

Jestem bardzo zadowolona z odbytych studiów. Prowadzący fachowo prowadzili zajęcia. Zapoznali nas z dużą liczbą programów, które na pewno przydadzą się w życiu. Nie był to stracony czas.

Małgorzata Trzyna

-----------------

Bardzo cieszę się, że mogłam podjąć studia podyplomowe na kierunku grafika komputerowa na UR. Szczególne podziękowania dla pana doktora Piotra Kisiela za super przygotowanie merytoryczne i prowadzenie zajęć z zakresu grafiki 3D i technologii internetowych.

Urszula Bełch

-----------------

Znajomość grafiki na dobrym poziomie pozytywnie odbieram prowadzących zajęcia studia godne polecenia.

Jolanta Szpunar

Opłata za studia podyplomowe

1850 zł za semestr. Możliwość płatności ratalnych bez dodatkowych kosztów.

Liczba semestrów

2 semestry

Zasady rekrutacji

Kolejność zgłoszeń

Wymagane dokumenty

 • rejestracja elektroniczna - wypełnij,
 • podanie, 
 • dyplom ukończenia studiów wyższych,

Adres

Miejsce składania dokumentów: ul. Pigonia 8, 35-959 Rzeszów (budynek G1 - Biblioteka UR) pok. 52

Kierownik studiów

dr Grzegorz Frydryk

Wymagania wstępne

Ukończenie studiów I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.

Jednostka prowadząca studia

Instytut Sztuk Pięknych

Język wykładowy

polski

Kolegium

Kolegium Nauk Humanistycznych

Kontakt

Dział Kształcenia Podyplomowego

ul. prof. Stanisława Pigonia 8,
35-959 Rzeszów
budynek Biblioteki Uniwersytetu Rzeszowskiego
pokój nr 52

tel.:  17 872 11 48, 17 872 10 96
e-mail: [email protected]