Dofinansowanie do studiów podyplomowych

Nie zawsze uczestnictwo w studiach podyplomowych lub kursach wiąże się z wydatkami z naszego portfela. Wiadomo, studia podyplomowe mogą okazać się kosztowną inwestycją, która zwracać się może w dalszej perspektywie czasowej. Co zrobić kiedy właśnie ruszają studia podyplomowe, które akurat bardzo nas interesują ale nie mamy oszczędności?

Na Uniwersytecie Rzeszowskim zdajemy sobie sprawę z problemów jakie mogą wyniknąć w związku z finansowaniem studiów, dlatego od lat z otwartością rozpatrujemy wnioski o rozłożenie płatności za studia na raty. Mało tego. Każdy słuchacz, który zdecyduje się na płatności ratalne może być pewien, że w związku z tym nie zapłaci nawet złotówki więcej niż czesne płatne jednorazowo.
Praktyką również stało się, że słuchacze studiów podyplomowych realizowanych na naszym Uniwersytecie korzystają z możliwości dofinansowania ze źródeł zewnętrznych. Za każdym razem służymy pomocą przy wyborze formy dofinansowania a także przejmujemy część obowiązków związanych z kontaktami z jednostkami finansującymi studia.

Sprawdź możliwości dofinasowania studiów podyplomowych realizowanych w Uniwersytecie Rzeszowskim

Kontakt

Dział Kształcenia Podyplomowego

ul. prof. Stanisława Pigonia 8,
35-959 Rzeszów
budynek Biblioteki Uniwersytetu Rzeszowskiego
pokój nr 52

tel.:  17 872 11 48, 17 872 10 96
e-mail: [email protected]